клучни клип

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на клучни клип. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Ние производство и извоз на

клучни клип

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • клучни клип - GL-202
клучни клип
модел - GL-202
Со овој производ, можете да клип на сите видови на копчиња плоча вклучувајќи ги и клучните автомобил и клучеви мотор.
Ова е вообичаено се користи кога треба да клип.
Лесен за користење лесни, да заштедат време и подигнете ефикасност.

спецификации:
NW0.5Kg
GW0.55Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-202
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни клип, треба да знаете за највисок квалитет на клучни клип производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-12
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран мелење машина може да се направи било каков вид на ритам на копчето од вашите барања со промена на соодветна машина. Високо прецизни, Зачувај време и подигнете ефикасност. Опремен со 23 парчиња различни секачи. спецификации:Димензии: 260 mm (W) * 420mm (Д) * 330mm (H)NW 23 кгGW 25 кгМЕА. 3.24CUFT Мотор: Една фаза, 1/5 HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz