Почитувани! Нашата компанија нуди висок квалитет клучни машини. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.

клучни машини

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машини, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој продуктивен клучните код машина е погодна за клучните производни фабрика.Системот е способен со Abloy®, Abus®, клиент-специјализирани, четири копчиња на време.Тоа е со користење на различни агол на наклон сечење за десно или лево-претвори клучеви од 4 парчиња од волфрам секачи.Со прекинувач за итни случаи стоп.Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност! спецификации:Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)NW 170 кгGW 220 kgМЕА. 19 и финансирање на тероризам Мотор: 3ph Во согласност со клиенти "побара да се произведе оваа машина без разлика дали тоа е полу-кружни или квадрат клучеви.
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машини, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран цифрен контрола на копче може да се направи машина за правење полу кружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме. Ова е производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација. За автоматско избор код од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања. Опремени волфрам карбид секачи. спецификации:Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)NW 300 кгGW 350 кгМотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машини, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-320
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GL-320 рачни клучеви копирна машина е лесен, соодветна за извршување на работата, можат да бидат опремени со затворен електрична енергија или полнач за во автомобил. Тоа тежи само 7 килограми, може да ја копира видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. Факултативна AC или DC напон. менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 115mm клуч. Да копирате било кој тип на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. Со лесна за употреба лесен. Опремени со V тип ХСС машина. Полнење моќ опционална батерија. спецификации:Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)NW: 7 кг GW: 8 кгМЕА. 0.8 CuftМотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz12VDC / 110W, 3200 вртежи во минута
Ние може да обезбеди со најдобрите

клучни машини

и внимателен по-служба. Освен тоа, нашиот квалитет контролори осигура дека само најдобрите и беспрекорна спектар е донесено на пазарот.