GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Клучни машини за сечење, Кои се направени од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.

Клучни машини за сечење

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни машини за сечење ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни машини за сечење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-888AL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
vises на 4way може да се однесува ниту еден двострано жлеб клучеви, и можат да го користат мерач клучните да се одржи грбот копчиња на вистинската позиција на жлеб менгеме. Посебните користење на менгеме превоз може да се заклучи во мирување или во позиција вртливата. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 Cuft Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни машини за сечење ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни машини за сечење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-888K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
2 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч. На горниот и долниот дел на менгеме 128mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња кои се потребни дополнителни адаптер. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни машини за сечење ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни машини за сечење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GL-035 машина може да се дуплираат било каков вид на клучеви без ограничување во должина. микро безбедност префрлат заштита. Хоризонтална подвижна маса хранење (го направи тоа за сечење попрецизни) Пластичен капак за безбедност за да се избегне челик / месинг ... итн. (Прашина од прскаат надвор). С / В волфрам карбид машина. 4 начини вилици (тоа може да Стегач за голем број на празни места клучеви вклучувајќи двострано копчиња). спецификации:Димензии: 265 mm (W) * 275mm (Д) * 335mm (H)NW 16 кгGW 18 кгМЕА. 2.48 CUFT Мотор: Една фаза, 90W, Rpm3450110V или 220V, 1.7A
Добар квалитет, конкурентна цена

Клучни машини за сечење

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.