Ние сме за воведување на нашите само како производство, снабдување и извоз на сите видови на висок квалитет Клучни машина за правење. фабрика во Taiwan. Ние ќе снабдување на нашите производи се обезбеди стандард за квалитет во многу конкурентна цена со навремена испорака, како што ние веруваме во деловни односи со фирмата позитивен раст. Ние секогаш им понудиме на нашите клиенти со врвен квалитет на стоки во најдобра цена и испорака.

Клучни машина за правење

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни машина за правење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни машина за правење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ОВАА нарачана, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото пак клучеви. Погодни за производство на фабриката, тоа се дуплира четири копчиња на еден код истовремено. спецификации:Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)NW 170 кгGW 220 kgМЕА. 19 и финансирање на тероризам Мотор: 3Phase, 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни машина за правење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни машина за правење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран дигитални контролирани клучните машина за правење може да полукружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме. Производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација. Автоматско бирање кодот од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања. Опремени со волфрам секачи. Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност! спецификации:Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)NW 300 кгGW 350 кг Мотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни машина за правење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни машина за правење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова е главната резервни делови за преносни тубуларна клучните машина која може да се намали стандардот клучеви големина scquence тубуларна на код без мотор. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)NW 0,4 кгGW 0,7 кгМЕА. 0,04 CUFT
Фирмата специјализира во наведениот производ кој е многу достапни во најдобра вредност и цена. Ние може да обезбеди со најдобрите

Клучни машина за правење

и внимателен по-служба.