GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Клуч за машина кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние сме исклучиво нудат овие производи во широк спектар на различни бои шеми и големини и се, исто така, прилагодување, како на барањата на клиентот. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена.

Клуч за машина

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клуч за машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клуч за машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-4000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тоа е ОЕМ, клиент-изработени, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото кривина клучеви. спецификации:Димензии: 285 mm (W) * 255mm (Д) * 240mm (H)NW 16 кгGW 18 кгМЕА. 2.48 и финансирање на тероризам Мотор: една фаза, 1/5 HP, 1675 вртежи во минута110V или 220V, 50 Hz до 60 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клуч за машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клуч за машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова пик заклучување алатка е главна за преносни лесен врши клучните машина, тоа може да се намали стандардот клучеви големина scquence во вид на цевка со код со волфрам секачи. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)NW 0,4 кгGW 0,7 кгМЕА. 0,04 CUFT
Потпирајќи се на супер квалитет

Клуч за машина

и совршен по услуга-продажбата, нашата компанија има репутација исклучително во иста линија. И срдечно го поздравува нови и стари клиенти од целиот свет да се изгради соработка со нас.