GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на клучни машина, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.

клучни машина

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-350
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-201
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова берач кој се базира на високо техничко медицински инструменти е развиена за да биде високо ефикасни алатки пик во областа бравари. Тоа може да помогне бравари да се справи со проблемот на дури и високо ниво на возилото како Benz & BMWВо комбинација со прожектор, високо ефикасни зголемувачот и супер зацврстуваат Бране бар, тоа може да се види преку различни тип на нафора цилиндри за да ви помогне да ги цилиндар и направи нови клучеви за автомобили и / или заклучување мотор. Едноставно ракување и ги зачувате вашите пати. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 28mm (Д) * 190mm (H)NW0.2KgGW0.3Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ново развиени четири-едностран ротирачки менувач со копче за дупчење и заклучувањеМулти-функционална клучна клема може да се користи за заеднички рамна dimple клуч&змија/профили за сечење како KABA,KESO&Бенц. Опремен со нов калибриран копче за прилагодување на точноста на тракерот,секоја ротација е 0.02mm,длабочината може да се позиционира Опремен со нов електронски индикатор за брзина на моторот,прилагодете ја соодветната брзина на моторот според потребите на работниците Опремен со најновиот дизајн и нови четири-еднострани,во зависност од типот на клучот,има четири-едностран,кои можат да бидат избрани според потребите,ротира,и да работат полесно. Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија Опремен со ново куќиште за брзо ослободување за едноставно поставување на калибрацијата Опремен со нови ножици од волфрам челик Димензии:280 милиметри(W)*385mm(Д)*415mm(H)N.W.18 кгГ..W.20 кгMeas.3.2 CUFT Мотор: Rpm 6500~12000100V~230V 50 Hz/60 ХЗ
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Синхронизираниот дизајн на вртење може да се користи за намалување на тркалезните копчиња со дупчиња околу копчињата SB.Мулти-функционална клучна клема може да се користи за заеднички рамна dimple клуч&змија/профили за сечење како KABA,KESO&Бенц. Опремен со индикатор за приспособена длабочина на трага за чисто работење и прецизно прилагодување Опремен со нов електронски индикатор за брзина на моторот,прилагодете ја соодветната брзина на моторот според потребите на работниците Опремен со најновиот дизајн и нови четири-еднострани,во зависност од типот на клучот,има четири-едностран,кои можат да бидат избрани според потребите,ротира,и да работат полесно. Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија Опремен со ново куќиште за брзо ослободување за едноставно поставување на калибрацијата
Нашата политика е да се постигне на клиентите задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

клучни машина

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.
Со нашето долгогодишно искуство и знаење, ние сме ангажирани во понуда на широк спектарклучни машина . Производите вклучуваат Клучни удвојување машина Клучни машини за сечење Клучни машина за правење Клучни копија машина , клучни машини Клуч за машина клучни машина и Заклучување Трансферот Алатки Нашата машина е погодна за сечење дупчиња, ласери, странично сечење и внатрешно сечење. Длабочината може да се мери преку скалата дадена на десната рачка и да се контролира точното измерено сечење. Освен ова, со повеќефункционален, најнов дизајн, солидна конструкција и совршена функција, клучот може прецизно и ефикасно да ги дуплира сите видови клучеви со многу жлеб за заби за пили и прав агол. Исто така, изберете брза или бавна брзина на сечење во согласност со тврдоста на клучните празни материјали, за да го продолжите животниот век на машината. Покрај овие, машината понудена од наша страна е произведена со користење на најквалитетни суровини и софистицирани техники според претходно дефинираните индустриски стандарди. Со цел да се избегнат какви било недостатоци, нашата машина е ригорозно тестирана од нашиот квалификуван тим на квалитетни инспектори. Понудената машина е многу поздравена од нашите клиенти заради неговиот дизајн и оптимална завршница. Покрај тоа, нашата машина освои одлична репутација на добар квалитет и разумна цена. Со изобилство искуства за обезбедување наклучни машина на клиенти низ целиот свет, ние искрено им посакуваме добредојде на повеќе глобални партнери да соработуваат за да формираат нов бизнис.