Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале

Ние сме искусни Taiwan Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ве молам да ми кажете на вашите детали барања за нашите производи, како големина, површина, боја, и така натаму, со што можеме да ја цитираме според вашето барање, а потоа да ви даде најдобра цена.
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале

и најдобра услуга.
  • Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале - GL-308B
Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале
модел - GL-308B
Уникатен систем со синхронизирана оска на наклон,прилагодлив агол помеѓу 0-45 степени,погоден за копирање на рамен коси клучеви
  • Опремен со нов калибриран копче за прилагодување на точноста на тракерот,секоја ротација е 0.02mm,длабочината може да се позиционира
  • Опремен со индикатор за приспособена длабочина на трага за чисто работење и прецизно прилагодување
  • Опремен со адаптер за тубуларни клучеви за дупликат
  • Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија
  • Опремен со ново куќиште за брзо ослободување за едноставно поставување на калибрацијата
  • Опремен со нови ножици од волфрам челик
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-308B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-1089-W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мулти-функционална дупликат машина,може да се копираат сите видови на двојно-еднострани жлеб клучеви. Опремен со C/W волп карбид машина Калибрација на јасни длабочини при нагодување на буквите и лесна измена. Механизми за рачка имаат уред со топчести лежишта,затегнете и флексибилно работење. Специфични дизајнирани вилички за прецизно намалување на бит&двоен бит клучеви. Опремен со LED светилка. Термички прекинувач:Исклучете го за да избегнете било какво оштетување под услов колото да е осигурувач за преоптоварување. Со лесно лесен за употреба. Лево превоз На 4 начини mise може да се однесува вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и било кој тип на двојно страна жлеб клуч. Можете да го користите мерачот на клучеви за поставување на плетените копчиња на десната положба на жлебови Новиот дизајн на 4-насочен визуец ви нуди попрецизни мерења додека дуплираат клучеви. Нашите инженери додадоа дополнителна фиксирачка завртка под водичот е да го заштитиме ножот и да не се оштети додека дупликатните копчиња. Право превоз Дупли двојни 128mm копчиња и специјални/невообичаени клучеви кои не се потребни дополнителен адаптер.Ex.Semi-кружен клуч,Квадратни копчиња,Круг на вратило клуч. Спецификации:Димензии:360 мм(W)*310mm(Д)*240мм(H)N.W.20 кгГ..W.22 кгMeas.2.48 CUFT Мотор:Една фаза,1/5 Hp110V или 220V,50 ХЗ или 60 ХЗ
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-1089-H
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мулти-функционална дупликат машина,може да се копираат сите видови на двојно-еднострани жлеб клучеви. Опремен со HSS обложен со титаниумски нож и волфрам челик за пила. Калибрација на јасни длабочини при нагодување на буквите и лесна измена. Механизми за рачка имаат уред со топчести лежишта,затегнете и флексибилно работење. Специфични дизајнирани вилички за прецизно намалување на бит&двоен бит клучеви. Опремен со LED светилка. Термички прекинувач:Исклучете го за да избегнете било какво оштетување под услов колото да е осигурувач за преоптоварување. Со лесно лесен за употреба. Лево превоз На 4 начини mise може да се однесува вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и било кој тип на двојно страна жлеб клуч. Можете да го користите мерачот на клучеви за поставување на плетените копчиња на десната положба на жлебови Новиот дизајн на 4-насочен визуец ви нуди попрецизни мерења додека дуплираат клучеви. Нашите инженери додадоа дополнителна фиксирачка завртка под водичот е да го заштитиме ножот и да не се оштети додека дупликатните копчиња. Право превоз Дупли двојни 128mm копчиња и специјални/невообичаени клучеви кои не се потребни дополнителен адаптер.Ex.Semi-кружен клуч,Квадратни копчиња,Круг на вратило клуч. Спецификации:Димензии:360 мм(W)*310mm(Д)*240мм(H)N.W.20 кгГ..W.22 кгMeas.2.48 CUFT Мотор:Една фаза,1/5 Hp110V или 220V,50 ХЗ или 60 ХЗ
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-750
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машината GL-750 клучот е на врвот на клучните машина за сечење на линијата цилиндар за професионална бравари. Тоа ќе се намали повеќето цилиндар клучеви вклучувајќи стандардни мотори / автомобил цилиндар клучеви и клучеви крст. Овој модел обезбедува ненадмината прецизност и перформанси за сечење. 4-начин вилици може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 120mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч Автоматско on-off контролирани од страна на микро-прекинувач, кое се активира со зголемување или намалување на превозот. Превоз дизајн флексибилност за да се обезбеди соодветен притисок кога сечење клучеви за да се зголеми точноста на клучот. Светилка внатре дизајн на машината може директно да се запали површината на коловозот и менгеме вилица. Опремен со машина V тип агол. Екстра одредување завртка под водич кој е да се заштити машина и вилици да не се оштетени, додека повторување клучеви. спецификации:Димензии: 330 mm (W) * 370mm (Д) * 290mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 Cuft Мотор: една фаза, 1/5 HP, 1720 вртежи во минута110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
На копирна машина е наменета за повторување на "рамно" клучеви, како оние што се користат со популарните депозит и шкафче брави безбедно. Опремени со slotting видов на волфрам карбид. Може да се направи лост & страна bitted рамен клуч на било која должина. Може да се направи клуч "лак" сечење. Дизајнирано менгеме вилица ротира копче, лесно за повторување. Високо точноста и ефикасноста. спецификации:Димензии: 300 mm (W) * 300mm (Д) * 320mm (H)NW: 14 кг GW: 16 кгМЕА. 2.48 CUFTМотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-308BL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Уникатен систем со синхронизирана оска на наклон,прилагодлив агол помеѓу 0-45 степени,погоден за копирање на рамен коси клучеви Опремен со индикатор за приспособена длабочина на трага за чисто работење и прецизно прилагодување Опремен со нов електронски индикатор за брзина на моторот,прилагодете ја соодветната брзина на моторот според потребите на работниците Опремен со крст-слајд паметна контрола,специјално дизајнирани за серпентини и жлеб клучеви. Заклучи го ова копче,до клучниот ритам,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирањеИзградена-во тубуларна клучна спојка за полесно дуплирање Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија Опремен со четири-мрежни мелење секачи и влекачи тела за лесен пристап
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-308E
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Погодно за копирање на копчиња за сечење и змија,како што е KABA,KESO,BENZ…итн Опремен со нов калибриран копче за прилагодување на точноста на тракерот,секоја ротација е 0.02mm,длабочината може да се позиционира Опремен со крст-слајд паметна контрола,специјално дизајнирани за серпентини и жлеб клучеви, Заклучи го ова копче,до клучниот ритам,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирањеИзградена-во тубуларна клучна спојка за полесно дуплирање Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија Опремен со ново куќиште за брзо ослободување за едноставно поставување на калибрацијата Опремен со нови ножици од волфрам челик
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-308A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Синхронизираниот дизајн на вртење може да се користи за намалување на тркалезните копчиња со дупчиња околу копчињата SB.Мулти-функционална клучна клема може да се користи за заеднички рамна dimple клуч&змија/профили за сечење како KABA,KESO&Бенц. Опремен со индикатор за приспособена длабочина на трага за чисто работење и прецизно прилагодување Опремен со нов електронски индикатор за брзина на моторот,прилагодете ја соодветната брзина на моторот според потребите на работниците Опремен со најновиот дизајн и нови четири-еднострани,во зависност од типот на клучот,има четири-едностран,кои можат да бидат избрани според потребите,ротира,и да работат полесно. Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија Опремен со ново куќиште за брзо ослободување за едноставно поставување на калибрацијата
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале, треба да знаете за највисок квалитет на Синхрони навалување дизајниран со рамни дијагонале производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-308C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ново развиени четири-едностран ротирачки менувач со копче за дупчење и заклучувањеМулти-функционална клучна клема може да се користи за заеднички рамна dimple клуч&змија/профили за сечење како KABA,KESO&Бенц. Опремен со нов калибриран копче за прилагодување на точноста на тракерот,секоја ротација е 0.02mm,длабочината може да се позиционира Опремен со нов електронски индикатор за брзина на моторот,прилагодете ја соодветната брзина на моторот според потребите на работниците Опремен со најновиот дизајн и нови четири-еднострани,во зависност од типот на клучот,има четири-едностран,кои можат да бидат избрани според потребите,ротира,и да работат полесно. Опремен со мотор со инвертер без четкички,тивка и заштеда на енергија Опремен со ново куќиште за брзо ослободување за едноставно поставување на калибрацијата Опремен со нови ножици од волфрам челик Димензии:280 милиметри(W)*385mm(Д)*415mm(H)N.W.18 кгГ..W.20 кгMeas.3.2 CUFT Мотор: Rpm 6500~12000100V~230V 50 Hz/60 ХЗ