Код Клучни машина за сечење

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е една од професионални Код Клучни машина за сечење производител и снабдувач со над години искуство во Taiwan. Било која количина е добредојдена. Со агресивни внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот со најдобра цена и услуга. Ние исто така, прифати OEM, ODM ред. Со силна позадина дизајнер и производство објект, ние произведуваме за различни брендирани клиенти. Откако ќе се обиде, вие дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Нашите

Код Клучни машина за сечење

производи се достапни во различни бои, големини и форми со атрактивни везови. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Код Клучни машина за сечење - GL-4000
Код Клучни машина за сечење
модел - GL-4000
Тоа е ОЕМ, клиент-изработени, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото кривина клучеви.

спецификации:
Димензии: 285 mm (W) * 255mm (Д) * 240mm (H)
NW 16 кг
GW 18 кг
МЕА. 2.48 и финансирање на тероризам

Мотор: една фаза, 1/5 HP, 1675 вртежи во минута
110V или 220V, 50 Hz до 60 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-4000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Код Клучни машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Код Клучни машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова пик заклучување алатка е главна за преносни лесен врши клучните машина, тоа може да се намали стандардот клучеви големина scquence во вид на цевка со код со волфрам секачи. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)NW 0,4 кгGW 0,7 кгМЕА. 0,04 CUFT