Тубуларна Клучни машина

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е се стремиме кон производителот, снабдувачот и извозник на најдобар највисок квалитет во Тубуларна Клучни машина и гаранција ние ќе направиме се што е можно да се задоволат потребите на нашите клиенти во Taiwan. Кога се споредуваат нашите производи на било кој конкурент, ќе видите значајна разлика во квалитетот. Нашата огромен избор на состојки и производи ви дава шанса да ги собереш цена точка за секој буџет. Ние искрено добредојде истрага од целиот свет и да се создаде неограничени можности за бизнис за секоја друга.
Гордееме на доследно спроведување на квалитетот

Тубуларна Клучни машина

со увери чистотата по конкурентни цени. Ние искрено добредојде јавите домашни и странски клиенти и да соработуваат со нас.
  • Тубуларна Клучни машина - GL-T33P
Тубуларна Клучни машина
модел - GL-T33P
Ова пик заклучување алатка е главна за преносни лесен врши клучните машина, тоа може да се намали стандардот клучеви големина scquence во вид на цевка со код со волфрам секачи.

спецификации:
Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)
NW 0,4 кг
GW 0,7 кг
МЕА. 0,04 CUFT
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тубуларна Клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на Тубуларна Клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-4000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Тоа е ОЕМ, клиент-изработени, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото кривина клучеви. спецификации:Димензии: 285 mm (W) * 255mm (Д) * 240mm (H)NW 16 кгGW 18 кгМЕА. 2.48 и финансирање на тероризам Мотор: една фаза, 1/5 HP, 1675 вртежи во минута110V или 220V, 50 Hz до 60 Hz