Клучни Дупликат машина

Ние сме компанија која се бави со производство, снабдување и извоз на висок квалитет на Клучни Дупликат машина кои се прецизно изработени и многу прецизна направи. Нашите производи понуди трајни и долготраен век на клиентите. Нашата компанија има добро обучени маркетинг и материјал ракување кадар ние сме страсно посветена избави иновативни производи на нашите клиенти на време за да изградат посветла и одржлива иднина.
Нашите

Клучни Дупликат машина

производи апликации се во целиот свет ценети и ценети од страна на нашите клиенти и нивните крајниот корисник клиенти. Исто така го поздравуваме нови клиенти, да се откријат квалитет и услуга која ние ги нудиме.
  • Клучни Дупликат машина - GL-330
Клучни Дупликат машина
модел - GL-330
  • На копирна машина е наменета за повторување на "рамно" клучеви, како оние што се користат со популарните депозит и шкафче брави безбедно.
  • Опремени со slotting видов на волфрам карбид.
  • Може да се направи лост & страна bitted рамен клуч на било која должина.
  • Може да се направи клуч "лак" сечење.
  • Дизајнирано менгеме вилица ротира копче, лесно за повторување.
  • Високо точноста и ефикасноста.

спецификации:
Димензии: 300 mm (W) * 300mm (Д) * 320mm (H)
NW: 14 кг GW: 16 кг
МЕА. 2.48 CUFT
Мотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-1089-W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мулти-функционална дупликат машина,може да се копираат сите видови на двојно-еднострани жлеб клучеви. Опремен со C/W волп карбид машина Калибрација на јасни длабочини при нагодување на буквите и лесна измена. Механизми за рачка имаат уред со топчести лежишта,затегнете и флексибилно работење. Специфични дизајнирани вилички за прецизно намалување на бит&двоен бит клучеви. Опремен со LED светилка. Термички прекинувач:Исклучете го за да избегнете било какво оштетување под услов колото да е осигурувач за преоптоварување. Со лесно лесен за употреба. Лево превоз На 4 начини mise може да се однесува вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и било кој тип на двојно страна жлеб клуч. Можете да го користите мерачот на клучеви за поставување на плетените копчиња на десната положба на жлебови Новиот дизајн на 4-насочен визуец ви нуди попрецизни мерења додека дуплираат клучеви. Нашите инженери додадоа дополнителна фиксирачка завртка под водичот е да го заштитиме ножот и да не се оштети додека дупликатните копчиња. Право превоз Дупли двојни 128mm копчиња и специјални/невообичаени клучеви кои не се потребни дополнителен адаптер.Ex.Semi-кружен клуч,Квадратни копчиња,Круг на вратило клуч. Спецификации:Димензии:360 мм(W)*310mm(Д)*240мм(H)N.W.20 кгГ..W.22 кгMeas.2.48 CUFT Мотор:Една фаза,1/5 Hp110V или 220V,50 ХЗ или 60 ХЗ
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-1089-H
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мулти-функционална дупликат машина,може да се копираат сите видови на двојно-еднострани жлеб клучеви. Опремен со HSS обложен со титаниумски нож и волфрам челик за пила. Калибрација на јасни длабочини при нагодување на буквите и лесна измена. Механизми за рачка имаат уред со топчести лежишта,затегнете и флексибилно работење. Специфични дизајнирани вилички за прецизно намалување на бит&двоен бит клучеви. Опремен со LED светилка. Термички прекинувач:Исклучете го за да избегнете било какво оштетување под услов колото да е осигурувач за преоптоварување. Со лесно лесен за употреба. Лево превоз На 4 начини mise може да се однесува вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и било кој тип на двојно страна жлеб клуч. Можете да го користите мерачот на клучеви за поставување на плетените копчиња на десната положба на жлебови Новиот дизајн на 4-насочен визуец ви нуди попрецизни мерења додека дуплираат клучеви. Нашите инженери додадоа дополнителна фиксирачка завртка под водичот е да го заштитиме ножот и да не се оштети додека дупликатните копчиња. Право превоз Дупли двојни 128mm копчиња и специјални/невообичаени клучеви кои не се потребни дополнителен адаптер.Ex.Semi-кружен клуч,Квадратни копчиња,Круг на вратило клуч. Спецификации:Димензии:360 мм(W)*310mm(Д)*240мм(H)N.W.20 кгГ..W.22 кгMeas.2.48 CUFT Мотор:Една фаза,1/5 Hp110V или 220V,50 ХЗ или 60 ХЗ
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-750
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машината GL-750 клучот е на врвот на клучните машина за сечење на линијата цилиндар за професионална бравари. Тоа ќе се намали повеќето цилиндар клучеви вклучувајќи стандардни мотори / автомобил цилиндар клучеви и клучеви крст. Овој модел обезбедува ненадмината прецизност и перформанси за сечење. 4-начин вилици може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 120mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч Автоматско on-off контролирани од страна на микро-прекинувач, кое се активира со зголемување или намалување на превозот. Превоз дизајн флексибилност за да се обезбеди соодветен притисок кога сечење клучеви за да се зголеми точноста на клучот. Светилка внатре дизајн на машината може директно да се запали површината на коловозот и менгеме вилица. Опремен со машина V тип агол. Екстра одредување завртка под водич кој е да се заштити машина и вилици да не се оштетени, додека повторување клучеви. спецификации:Димензии: 330 mm (W) * 370mm (Д) * 290mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 Cuft Мотор: една фаза, 1/5 HP, 1720 вртежи во минута110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308+BL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Синхроно навалување дизајнирано со рамен кос клуч Уникатен систем со синхронизирана оска на навалување,прилагодлив агол помеѓу 0-45 степени,погоден за копирање на рамните коси клучеви Опремен со ново калибрирано копче за прилагодување на точноста на трагачот,секоја ротација е 0.02 мм,длабочината може да се позиционира Оперативна табла на допир со нов дизајн:Копче за стартување на моторот,Копче за прилагодување на длабочината на трасерот,Индикатор за брзина на моторот,Копче за прилагодување на вртежи во минута на моторот,ВКЛУЧЕНО ЛЕД/OFF прекинувач Опремен со крст-лизгачка паметна контрола,специјално дизајниран за серпентина и жлебови клучеви Заклучете го ова копче,веднаш до женскиот жлеб за клучеви,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирање Изграден-во тубуларна клучна клешта насочена за лесно дуплирање Опремен со инвертер мотор без четкички,тишина и заштеда на енергија Опремен со нов прицврстувач за брзо ослободување за лесно калибрационо склопување Опремен со нови секачи за волфрам челик
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308+B
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Синхроно навалување дизајнирано со рамен кос клуч Уникатен систем со синхронизирана оска на навалување,прилагодлив агол помеѓу 0-45 степени,погоден за копирање на рамните коси клучеви Опремен со ново калибрирано копче за прилагодување на точноста на трагачот,секоја ротација е 0.02 мм,длабочината може да се позиционира Оперативна табла на допир со нов дизајн:Копче за стартување на моторот,Копче за прилагодување на длабочината на трасерот,Индикатор за брзина на моторот,Копче за прилагодување на вртежи во минута на моторот,ВКЛУЧЕНО ЛЕД/OFF прекинувач Опремен со крст-лизгачка паметна контрола,специјално дизајниран за серпентина и жлебови клучеви Заклучете го ова копче,веднаш до жлебот за клучеви,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирање Опремен со адаптер за дуплирање на тубуларни клучеви Опремен со инвертер мотор без четкички,тишина и заштеда на енергија Опремен со нов прицврстувач за брзо ослободување за лесно калибрационо склопување Опремен со нови секачи за волфрам челик Опремен со четворка-мрежни глодали и тела за трагачи за лесен пристап
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308+E
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мултифункционална машина за дупликат клучеви Погоден за копирање на дупчење и клучеви за сечење со змиски жлеб,како што е КАБА,КЕСО,БЕНЗ…итн Опремен со ново калибрирано копче за прилагодување на точноста на трагачот,секоја ротација е 0.02 мм,длабочината може да се позиционира Оперативна табла на допир со нов дизајн:Копче за стартување на моторот,Копче за прилагодување на длабочината на трасерот﹑Индикатор за брзина на моторот,Копче за прилагодување на вртежи во минута на моторот,ВКЛУЧЕНО ЛЕД/OFF прекинувач Опремен со крст-лизгачка паметна контрола,специјално дизајниран за серпентина и жлебови клучеви Заклучете го ова копче,веднаш до жлебот за клучеви,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирање Опремен со адаптер за дуплирање на тубуларни клучеви Опремен со инвертер мотор без четкички,тишина и заштеда на енергија Опремен со нов приклучок за брзо ослободување за лесно калибрационо склопување Опремен со нови секачи за волфрам челик
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308+A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Синхронизиран дизајн на вртење на стегачот може да се користи за сечење тркалезни клучеви со дупчиња околу себе како клучеви SB. Мулти-функционална клешта за клучеви може да се користи за заеднички рамен клуч за дупчиња&змија/клучеви за сечење профили како KABA,КЕСО&засилувач;Бенц. Опремен со ново калибрирано копче за прилагодување на точноста на трагачот,секоја ротација е 0.02 мм,длабочината може да се позиционира Оперативна табла на допир со нов дизајн:Копче за стартување на моторот,Копче за прилагодување на длабочината на трасерот,Индикатор за брзина на моторот,Копче за прилагодување на вртежите на моторот,ВКЛУЧЕНО ЛЕД/OFF прекинувач Опремен со крст-лизгачка паметна контрола,специјално дизајниран за серпентина и жлебови клучеви Заклучете го ова копче,веднаш до жлебот за клучеви,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирање Опремен со најнов дизајн и нови четири-еднострана менгеме,во зависност од типот на клучот,има четири-странично,кои можат да се изберат според потребите,ротирани,и работат понепречено. Опремен со DC инвертер мотор без четкички,тишина и заштеда на енергија Опремен со нови секачи за волфрам челик
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Дупликат машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Дупликат машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-308+C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ново развиени четири-еднострана ротирачка менгеме со дупчалка и клуч за дупчење Мулти-функционална клешта за клучеви може да се користи за заеднички рамен клуч за дупчиња&змија/клучеви за сечење профили како KABA,КЕСО&засилувач;Бенц. Опремен со ново калибрирано копче за прилагодување на точноста на трагачот,секоја ротација е 0.02 мм,длабочината може да се позиционира Оперативна табла на допир со нов дизајн:Копче за стартување на моторот,Копче за прилагодување на длабочината на трасерот,Индикатор за брзина на моторот,Копче за прилагодување на вртежи во минута на моторот,ВКЛУЧЕНО ЛЕД/OFF прекинувач Опремен со крст-лизгачка паметна контрола,специјално дизајниран за серпентина и жлебови клучеви Заклучете го ова копче,веднаш до жлебот за клучеви,што резултира со еластичен ефект на автоматското моделирање Опремен со најнов дизајн и нови четири-еднострана менгеме,во зависност од типот на клучот,има четири-странично,кои можат да се изберат според потребите,ротирани,и работат понепречено. Опремен со DC инвертер мотор без четкички,тишина и заштеда на енергија Опремен со нов прицврстувач за брзо ослободување за лесно калибрационо склопување Опремен со нови секачи за волфрам челик