Трансферот Постави

Како производител, на снабдувачот и извозникот Трансферот Постави, Ние би сакале да ја искористам оваа можност да се воведе, надевајќи се дека нашите производи можеби ќе ги задоволат вашите интереси и да започне деловна соработка со вас во блиска future.For состанок постојано менување на барањата на пазарот, ние инсистираме на иновации и брзо ги следат најновите тренд , и се апсорбира во обезбедување на високо квалитетни производи и услуги за нашите clients.Trusting нашите искуства, Ве уверуваме пријатен бизнис искуство со нас, вашите верни бизнис партнер.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Трансферот Постави

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Трансферот Постави - GL-206
Трансферот Постави
модел - GL-206
  • 4 пик ножеви за игла и Disc гимнастик брави
  • 5 пик ножеви за падина клучните системи
  • 1 вадење на ножот
  • Алатка 1 тензии

спецификации:
Димензии: 18 mm (W) * 70mm (Д) * 40mm (H)
NW 0,4 кг
GW 0,3 кг
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-206
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Трансферот Постави, треба да знаете за највисок квалитет на Трансферот Постави производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-201
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова берач кој се базира на високо техничко медицински инструменти е развиена за да биде високо ефикасни алатки пик во областа бравари. Тоа може да помогне бравари да се справи со проблемот на дури и високо ниво на возилото како Benz & BMWВо комбинација со прожектор, високо ефикасни зголемувачот и супер зацврстуваат Бране бар, тоа може да се види преку различни тип на нафора цилиндри за да ви помогне да ги цилиндар и направи нови клучеви за автомобили и / или заклучување мотор. Едноставно ракување и ги зачувате вашите пати. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 28mm (Д) * 190mm (H)NW0.2KgGW0.3Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Трансферот Постави, треба да знаете за највисок квалитет на Трансферот Постави производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-205
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
На GL-205 е нов производ на тубуларна заклучување берач. Може да се користи за да ги собереш 7 пина стандард Естакади заклучување (надворешен пречник 9.6mm и внатрешен дијаметар 7,85 mm / 7.9mm) лесно. Можете да ги користите нашите GL-T33P да се произведе нов клуч за тоа. спецификации:Димензии: 18 mm (W) * 70mm (Д) * 40mm (H)NW 0,02 KgGW 0.025 кг