Тубуларна Заклучи Трансферот

Ние сме ангажирани во развој, кои ја снабдуваат и производство на Тубуларна Заклучи Трансферот заедно. Во прилог на нашите постоечки производи, ние исто така, прифати кориснички налози за проектот. Нашите производи се оди добро во текот на домашниот пазар и задокеански countries.Therefore, ние го задржи фалсификување напред и продолжи да иновираат constantly.We сакаат да воспостават долгорочни деловни односи во целиот свет. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Имаме сопствен моќен таленти кои може да бидете сигурни да испорака на време со добар квалитет и прифатлива цена.

Тубуларна Заклучи Трансферот

има положено строга проверка и може да се пофали здрава пазарна репутација.
  • Тубуларна Заклучи Трансферот - GL-205
Тубуларна Заклучи Трансферот
модел - GL-205
На GL-205 е нов производ на тубуларна заклучување берач. Може да се користи за да ги собереш 7 пина стандард Естакади заклучување (надворешен пречник 9.6mm и внатрешен дијаметар 7,85 mm / 7.9mm) лесно. Можете да ги користите нашите GL-T33P да се произведе нов клуч за тоа.

спецификации:
Димензии: 18 mm (W) * 70mm (Д) * 40mm (H)
NW 0,02 Kg
GW 0.025 кг
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-205
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тубуларна Заклучи Трансферот, треба да знаете за највисок квалитет на Тубуларна Заклучи Трансферот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-201
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова берач кој се базира на високо техничко медицински инструменти е развиена за да биде високо ефикасни алатки пик во областа бравари. Тоа може да помогне бравари да се справи со проблемот на дури и високо ниво на возилото како Benz & BMWВо комбинација со прожектор, високо ефикасни зголемувачот и супер зацврстуваат Бране бар, тоа може да се види преку различни тип на нафора цилиндри за да ви помогне да ги цилиндар и направи нови клучеви за автомобили и / или заклучување мотор. Едноставно ракување и ги зачувате вашите пати. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 28mm (Д) * 190mm (H)NW0.2KgGW0.3Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тубуларна Заклучи Трансферот, треба да знаете за највисок квалитет на Тубуларна Заклучи Трансферот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GL-206
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
4 пик ножеви за игла и Disc гимнастик брави 5 пик ножеви за падина клучните системи 1 вадење на ножот Алатка 1 тензии спецификации:Димензии: 18 mm (W) * 70mm (Д) * 40mm (H)NW 0,4 кгGW 0,3 кг