Автоматското машина

Автоматското машина се произведени со користење висок квалитет на суровините во согласност со поставени индустриски упатства. Ние нудиме овие долготрајни производи по многу поволни цени. Кога во компресија, отпорни на 'рѓа и корозија, се шок доказ и бараат ниски одржување. Ние производство на овие производи што индустријата за упатства и да се обезбеди овие на нашите клиенти на многу поволни цени.
Со силна тимска работа и професионализам, ние ветуваме ние секогаш ќе се обидеме нашите најдобри да обезбеди брза услуга и да одговарате вашето пребарување / различните барања побрзо. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали во врска со нашите

Автоматското машина

ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.
  • Автоматското машина - GL-9000
Автоматското машина
модел - GL-9000
  • Посебно дизајниран цифрен контрола на копче може да се направи машина за правење полу кружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме.
  • Ова е производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација.
  • За автоматско избор код од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања.
  • Опремени волфрам карбид секачи.

спецификации:
Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)
NW 300 кг
GW 350 кг
Мотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута
380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматското машина, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматското машина производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој продуктивен клучните код машина е погодна за клучните производни фабрика.Системот е способен со Abloy®, Abus®, клиент-специјализирани, четири копчиња на време.Тоа е со користење на различни агол на наклон сечење за десно или лево-претвори клучеви од 4 парчиња од волфрам секачи.Со прекинувач за итни случаи стоп.Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност! спецификации:Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)NW 170 кгGW 220 kgМЕА. 19 и финансирање на тероризам Мотор: 3ph Во согласност со клиенти "побара да се произведе оваа машина без разлика дали тоа е полу-кружни или квадрат клучеви.
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматското машина, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматското машина производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-320
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GL-320 рачни клучеви копирна машина е лесен, соодветна за извршување на работата, можат да бидат опремени со затворен електрична енергија или полнач за во автомобил. Тоа тежи само 7 килограми, може да ја копира видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. Факултативна AC или DC напон. менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 115mm клуч. Да копирате било кој тип на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. Со лесна за употреба лесен. Опремени со V тип ХСС машина. Полнење моќ опционална батерија. спецификации:Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)NW: 7 кг GW: 8 кгМЕА. 0.8 CuftМотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz12VDC / 110W, 3200 вртежи во минута