Клучни кодирање машина

Ние нудиме редовната Клучни кодирање машина кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
Ние производство и извоз на

Клучни кодирање машина

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Клучни кодирање машина - GL-6000
Клучни кодирање машина
модел - GL-6000
Овој продуктивен клучните код машина е погодна за клучните производни фабрика.
Системот е способен со Abloy®, Abus®, клиент-специјализирани, четири копчиња на време.
Тоа е со користење на различни агол на наклон сечење за десно или лево-претвори клучеви од 4 парчиња од волфрам секачи.
Со прекинувач за итни случаи стоп.
Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност!

спецификации:
Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)
NW 170 кг
GW 220 kg
МЕА. 19 и финансирање на тероризам

Мотор: 3ph

Во согласност со клиенти "побара да се произведе оваа машина без разлика дали тоа е полу-кружни или квадрат клучеви.
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни кодирање машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни кодирање машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран цифрен контрола на копче може да се направи машина за правење полу кружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме. Ова е производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација. За автоматско избор код од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања. Опремени волфрам карбид секачи. спецификации:Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)NW 300 кгGW 350 кгМотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни кодирање машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни кодирање машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-320
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GL-320 рачни клучеви копирна машина е лесен, соодветна за извршување на работата, можат да бидат опремени со затворен електрична енергија или полнач за во автомобил. Тоа тежи само 7 килограми, може да ја копира видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. Факултативна AC или DC напон. менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 115mm клуч. Да копирате било кој тип на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. Со лесна за употреба лесен. Опремени со V тип ХСС машина. Полнење моќ опционална батерија. спецификации:Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)NW: 7 кг GW: 8 кгМЕА. 0.8 CuftМотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz12VDC / 110W, 3200 вртежи во минута