Клучни намалување на машина

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Клучни намалување на машина. Со една фабрика во Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од страна на нашите клиенти за навремени услуги и пазарот водечки цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашите

Клучни намалување на машина

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  • Клучни намалување на машина - GL-320
Клучни намалување на машина
модел - GL-320
GL-320 рачни клучеви копирна машина е лесен, соодветна за извршување на работата, можат да бидат опремени со затворен електрична енергија или полнач за во автомобил. Тоа тежи само 7 килограми, може да ја копира видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема.

  • Факултативна AC или DC напон.
  • менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 115mm клуч.
  • Да копирате било кој тип на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема.
  • Со лесна за употреба лесен.
  • Опремени со V тип ХСС машина.
  • Полнење моќ опционална батерија.

спецификации:
Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)
NW: 7 кг GW: 8 кг
МЕА. 0.8 Cuft
Мотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz
12VDC / 110W, 3200 вртежи во минута
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-320
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни намалување на машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни намалување на машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој продуктивен клучните код машина е погодна за клучните производни фабрика.Системот е способен со Abloy®, Abus®, клиент-специјализирани, четири копчиња на време.Тоа е со користење на различни агол на наклон сечење за десно или лево-претвори клучеви од 4 парчиња од волфрам секачи.Со прекинувач за итни случаи стоп.Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност! спецификации:Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)NW 170 кгGW 220 kgМЕА. 19 и финансирање на тероризам Мотор: 3ph Во согласност со клиенти "побара да се произведе оваа машина без разлика дали тоа е полу-кружни или квадрат клучеви.
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни намалување на машина, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни намалување на машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран цифрен контрола на копче може да се направи машина за правење полу кружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме. Ова е производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација. За автоматско избор код од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања. Опремени волфрам карбид секачи. спецификации:Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)NW 300 кгGW 350 кгМотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz