Најдобра Клучни машина за сечење

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е извозно ориентирана компанија снабдува Најдобра Клучни машина за сечење на светскиот пазар. Ние имаме сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan. Ние можеме да снабдување клиент видови на жица и жица мрежа со конкурентна цена и со добар квалитет. Нашата компанија се занимава со бизнис линијата на оваа индустрија.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Најдобра Клучни машина за сечење

од нашите производи.
  • Најдобра Клучни машина за сечење - GL-888AL
Најдобра Клучни машина за сечење
модел - GL-888AL
  • vises на 4way може да се однесува ниту еден двострано жлеб клучеви, и можат да го користат мерач клучните да се одржи грбот копчиња на вистинската позиција на жлеб менгеме.
  • Посебните користење на менгеме превоз може да се заклучи во мирување или во позиција вртливата.

спецификации:
Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)
NW 20 кг
GW 22 килограми
МЕА. 2.48 Cuft

Мотор: една фаза, 1/5 на HP
110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-888AL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Најдобра Клучни машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Најдобра Клучни машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
2 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч. На горниот и долниот дел на менгеме 128mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња кои се потребни дополнителни адаптер. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Најдобра Клучни машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Најдобра Клучни машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GL-035 машина може да се дуплираат било каков вид на клучеви без ограничување во должина. микро безбедност префрлат заштита. Хоризонтална подвижна маса хранење (го направи тоа за сечење попрецизни) Пластичен капак за безбедност за да се избегне челик / месинг ... итн. (Прашина од прскаат надвор). С / В волфрам карбид машина. 4 начини вилици (тоа може да Стегач за голем број на празни места клучеви вклучувајќи двострано копчиња). спецификации:Димензии: 265 mm (W) * 275mm (Д) * 335mm (H)NW 16 кгGW 18 кгМЕА. 2.48 CUFT Мотор: Една фаза, 90W, Rpm3450110V или 220V, 1.7A