Клучеви машина за сечење

Ние сме секогаш внимава на пазарот и клиентите побарувачката во секое време и менување на нашата стратегија во согласност со неа. Ние производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар квалитет на Клучеви машина за сечење како и брза и задоволителна услуга во согласност со животната средина на пазарот и клиентите во Taiwan , Која го отелотворува нашите основни вредности на клиент центрирана и пазарно ориентирани на квалитетот на производот.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Клучеви машина за сечење

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Клучеви машина за сечење - GL-888K
Клучеви машина за сечење
модел - GL-888K
  • 2 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч.
  • На горниот и долниот дел на менгеме 128mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња кои се потребни дополнителни адаптер.

спецификации:
Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)
NW 20 кг
GW 22 килограми
МЕА. 2.48 CUFT

Мотор: една фаза, 1/5 на HP
110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-888K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучеви машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучеви машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888AL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
vises на 4way може да се однесува ниту еден двострано жлеб клучеви, и можат да го користат мерач клучните да се одржи грбот копчиња на вистинската позиција на жлеб менгеме. Посебните користење на менгеме превоз може да се заклучи во мирување или во позиција вртливата. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 Cuft Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучеви машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучеви машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GL-035 машина може да се дуплираат било каков вид на клучеви без ограничување во должина. микро безбедност префрлат заштита. Хоризонтална подвижна маса хранење (го направи тоа за сечење попрецизни) Пластичен капак за безбедност за да се избегне челик / месинг ... итн. (Прашина од прскаат надвор). С / В волфрам карбид машина. 4 начини вилици (тоа може да Стегач за голем број на празни места клучеви вклучувајќи двострано копчиња). спецификации:Димензии: 265 mm (W) * 275mm (Д) * 335mm (H)NW 16 кгGW 18 кгМЕА. 2.48 CUFT Мотор: Една фаза, 90W, Rpm3450110V или 220V, 1.7A