Високо ниво на безбедност Клучни машина

Почитувани! Нашата компанија нуди висок квалитет Високо ниво на безбедност Клучни машина. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
Нашите строги управување и сериозна работа став ќе се обезбеди на клиентите квалитет и сигурни извори со нашите

Високо ниво на безбедност Клучни машина

. Ние сме во потрага напред кон соработката со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ако ви требаат повеќе информации во врска со нас, Ве молиме слободно.
  • Високо ниво на безбедност Клучни машина - GL-035
Високо ниво на безбедност Клучни машина
модел - GL-035
  • GL-035 машина може да се дуплираат било каков вид на клучеви без ограничување во должина.
  • микро безбедност префрлат заштита.
  • Хоризонтална подвижна маса хранење (го направи тоа за сечење попрецизни)
  • Пластичен капак за безбедност за да се избегне челик / месинг ... итн. (Прашина од прскаат надвор).
  • С / В волфрам карбид машина.
  • 4 начини вилици (тоа може да Стегач за голем број на празни места клучеви вклучувајќи двострано копчиња).

спецификации:
Димензии: 265 mm (W) * 275mm (Д) * 335mm (H)
NW 16 кг
GW 18 кг
МЕА. 2.48 CUFT

Мотор: Една фаза, 90W, Rpm3450
110V или 220V, 1.7A
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Високо ниво на безбедност Клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на Високо ниво на безбедност Клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888AL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
vises на 4way може да се однесува ниту еден двострано жлеб клучеви, и можат да го користат мерач клучните да се одржи грбот копчиња на вистинската позиција на жлеб менгеме. Посебните користење на менгеме превоз може да се заклучи во мирување или во позиција вртливата. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 Cuft Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Високо ниво на безбедност Клучни машина, треба да знаете за највисок квалитет на Високо ниво на безбедност Клучни машина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888K
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
2 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до 128mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч. На горниот и долниот дел на менгеме 128mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња кои се потребни дополнителни адаптер. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz