Клуч за машина за сечење

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Клуч за машина за сечење во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Клуч за машина за сечење

од сите делови на светот.
  • Клуч за машина за сечење - GL-6000
Клуч за машина за сечење
модел - GL-6000
ОВАА нарачана, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото пак клучеви. Погодни за производство на фабриката, тоа се дуплира четири копчиња на еден код истовремено.

спецификации:
Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)
NW 170 кг
GW 220 kg
МЕА. 19 и финансирање на тероризам

Мотор: 3Phase, 1 HP, 1725 вртежи во минута
380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клуч за машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клуч за машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран дигитални контролирани клучните машина за правење може да полукружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме. Производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација. Автоматско бирање кодот од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања. Опремени со волфрам секачи. Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност! спецификации:Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)NW 300 кгGW 350 кг Мотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клуч за машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клуч за машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова е главната резервни делови за преносни тубуларна клучните машина која може да се намали стандардот клучеви големина scquence тубуларна на код без мотор. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)NW 0,4 кгGW 0,7 кгМЕА. 0,04 CUFT