Тубуларна Клучни машина за сечење

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Тубуларна Клучни машина за сечење производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

Тубуларна Клучни машина за сечење

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
  • Тубуларна Клучни машина за сечење - GL-T33P
Тубуларна Клучни машина за сечење
модел - GL-T33P
Ова е главната резервни делови за преносни тубуларна клучните машина која може да се намали стандардот клучеви големина scquence тубуларна на код без мотор.

спецификации:
Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)
NW 0,4 кг
GW 0,7 кг
МЕА. 0,04 CUFT
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тубуларна Клучни машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Тубуларна Клучни машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ОВАА нарачана, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото пак клучеви. Погодни за производство на фабриката, тоа се дуплира четири копчиња на еден код истовремено. спецификации:Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)NW 170 кгGW 220 kgМЕА. 19 и финансирање на тероризам Мотор: 3Phase, 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тубуларна Клучни машина за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Тубуларна Клучни машина за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Посебно дизајниран дигитални контролирани клучните машина за правење може да полукружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме. Производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација. Автоматско бирање кодот од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања. Опремени со волфрам секачи. Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност! спецификации:Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)NW 300 кгGW 350 кг Мотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz