Автоматското машини

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD се наоѓа во Taiwan производство, снабдување и извоз Автоматското машини со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет. Покрај тоа, нашите производи имаат добар углед кај нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега!
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Автоматското машини

. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Автоматското машини - GL-9000
Автоматското машини
модел - GL-9000
  • Посебно дизајниран дигитални контролирани клучните машина за правење може да полукружен плоштад или клуч од страна на менување на само менгеме.
  • Производство на ексклузивни барање на купувачот на спецификација.
  • Автоматско бирање кодот од страна на компјутерот и корисникот дозвола да го поставите бројот циклус слободно на нивните барања.
  • Опремени со волфрам секачи.
  • Лесно да се работи, да заштедат време и ефикасност!

спецификации:
Димензии: 126cm (W) * 68cm (D) * 117см (H)
NW 300 кг
GW 350 кг

Мотор: 3 Фаза 1 HP, 1725 вртежи во минута
380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-9000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Автоматското машини ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматското машини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-6000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ОВАА нарачана, сестран намалувања кодот машина клучеви со различни агли на наклон за или десното или левото пак клучеви. Погодни за производство на фабриката, тоа се дуплира четири копчиња на еден код истовремено. спецификации:Димензии: 56cm (W) * 83cm (D) * 113cm (H)NW 170 кгGW 220 kgМЕА. 19 и финансирање на тероризам Мотор: 3Phase, 1 HP, 1725 вртежи во минута380V или 220V, 50 Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Автоматското машини ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматското машини производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-T33P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ова е главната резервни делови за преносни тубуларна клучните машина која може да се намали стандардот клучеви големина scquence тубуларна на код без мотор. спецификации:Димензии: 110 mm (W) * 160mm (Д) * 70mm (H)NW 0,4 кгGW 0,7 кгМЕА. 0,04 CUFT