Клучни фотокопир

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Клучни фотокопир Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние можеме да им понудиме на нашите

Клучни фотокопир

на високо Намалените цени. Овие лесно може да се искористи во водечка индустрија на цени со прилагодени спецификации на клиентите. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Клучни фотокопир - GL-888A
Клучни фотокопир
модел - GL-888A
Мулти-функционални копчиња дуплицирање машина, може да се копира на сите видови на двострано жлеб клучеви.

  • 4 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 100mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч.
  • На горниот и долниот дел на менгеме 110mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња дека не е потребен дополнителен адаптер. На пр. Полукружен клуч, клучот плоштад, круг клучните вратило.

спецификации:
Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)
NW 20 кг
GW 22 килограми
МЕА. 2.48 CUFT

Мотор: една фаза, 1/5 на HP
110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-888A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни фотокопир, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни фотокопир производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
На специјално дизајниран две хоризонтални тркала движење контрола на движењето на вагони поединечно, со Златно тркало контролира право превоз и мали бели рачката за контрола на никого. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни фотокопир, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни фотокопир производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-202
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој производ е опремен со материјал челик сечилото, и со основната линија. Сите клучеви може да се намали, вклучувајќи ги клучевите од колата и мотоцикл. Тоа е брза и ефикасна алатка, и најдобро средство за да го отклучите надвор. спецификации:NW0.5KgGW0.55Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни фотокопир, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни фотокопир производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-030
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лесен за употреба, едноставен стил рачна машина. 4 начин вилица која може да Стегач за голем број на клучни празно вклучувајќи двострани клучеви. Опремени со голема брзина челик еден агол машина. Поправање на копчињата со лого топката може да помогне да се држат цврсто на клучот. Високо прецизни, да заштедат време и се воздигне ефикасност. спецификации:Димензии: 300 mm (W) * 215mm (Д) * 320mm (H)NW 14 кгGW 16 кгМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/4 HP, 1720 вртежи во минута110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни фотокопир, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни фотокопир производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-320LC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оваа машина е за вршење на работа, со полнач 12V автомобил на електрична енергија. Тоа е да се има со батерии на полнење, реши мачно на проблемот со електричната енергија аутсајдер. Тоа може да го копирате сите видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 128mm клуч. Опремени со V тип Волфрам машина. Опремени со најлонска четка. спецификации:Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)NW: 8 кг GW: 9 kgМЕА. 0.8 CuftМотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz12VDC
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни фотокопир, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни фотокопир производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-350
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings