Клучни сечење опрема

Ние би сакале да биде вашиот сигурен Taiwan Клучни сечење опрема производителот, набавувачот и извозник, и фабриката. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Ние сме професионални производител и извозник на

Клучни сечење опрема

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • Клучни сечење опрема - GL-320LC
Клучни сечење опрема
модел - GL-320LC
  1. Оваа машина е за вршење на работа, со полнач 12V автомобил на електрична енергија.
  2. Тоа е да се има со батерии на полнење, реши мачно на проблемот со електричната енергија аутсајдер.
  3. Тоа може да го копирате сите видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема.
  4. менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 128mm клуч.
  5. Опремени со V тип Волфрам машина.
  6. Опремени со најлонска четка.

спецификации:
Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)
NW: 8 кг GW: 9 kg
МЕА. 0.8 Cuft
Мотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz
12VDC
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-320LC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни сечење опрема ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни сечење опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-888A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мулти-функционални копчиња дуплицирање машина, може да се копира на сите видови на двострано жлеб клучеви. 4 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 100mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч. На горниот и долниот дел на менгеме 110mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња дека не е потребен дополнителен адаптер. На пр. Полукружен клуч, клучот плоштад, круг клучните вратило. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни сечење опрема ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни сечење опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-888C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
На специјално дизајниран две хоризонтални тркала движење контрола на движењето на вагони поединечно, со Златно тркало контролира право превоз и мали бели рачката за контрола на никого. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни сечење опрема ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни сечење опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-202
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Овој производ е опремен со материјал челик сечилото, и со основната линија. Сите клучеви може да се намали, вклучувајќи ги клучевите од колата и мотоцикл. Тоа е брза и ефикасна алатка, и најдобро средство за да го отклучите надвор. спецификации:NW0.5KgGW0.55Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни сечење опрема ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни сечење опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-030
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лесен за употреба, едноставен стил рачна машина. 4 начин вилица која може да Стегач за голем број на клучни празно вклучувајќи двострани клучеви. Опремени со голема брзина челик еден агол машина. Поправање на копчињата со лого топката може да помогне да се држат цврсто на клучот. Високо прецизни, да заштедат време и се воздигне ефикасност. спецификации:Димензии: 300 mm (W) * 215mm (Д) * 320mm (H)NW 14 кгGW 16 кгМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/4 HP, 1720 вртежи во минута110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
Купете го најдобриот водич на Клучни сечење опрема ->, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни сечење опрема производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
GL-350
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings