Клучни Алати за сечење

GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD in Taiwan, Е сеопфатна надворешна трговија компанија производство Клучни Алати за сечење. Со одличен квалитет и целосно конкурентна цена, нашите производи уживаат висок углед меѓу нашите деловни партнери и клиенти. Со години, добивме и продажба на пазарите.
Ние имаме голем број на професионални организации, специјализирани за производство

Клучни Алати за сечење

. Ние би сакале да имаат заемно корисни односи со вашата организација. Ние ќе го цениме вашиот позитивен одговор, со вашите специфични барања, заедно со наведување на квалитети кои ги барате.
  • Клучни Алати за сечење - GL-202
Клучни Алати за сечење
модел - GL-202
Овој производ е опремен со материјал челик сечилото, и со основната линија. Сите клучеви може да се намали, вклучувајќи ги клучевите од колата и мотоцикл. Тоа е брза и ефикасна алатка, и најдобро средство за да го отклучите надвор.

спецификации:
NW0.5Kg
GW0.55Kg
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
GL-202
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Алати за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Алати за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мулти-функционални копчиња дуплицирање машина, може да се копира на сите видови на двострано жлеб клучеви. 4 пат менгеме може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 100mm клуч и секаков вид на двојно страна жлеб клуч. На горниот и долниот дел на менгеме 110mm дупликат клучеви и посебни / необични копчиња дека не е потребен дополнителен адаптер. На пр. Полукружен клуч, клучот плоштад, круг клучните вратило. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Алати за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Алати за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-888C
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
На специјално дизајниран две хоризонтални тркала движење контрола на движењето на вагони поединечно, со Златно тркало контролира право превоз и мали бели рачката за контрола на никого. спецификации:Димензии: 360 mm (W) * 310mm (Д) * 240mm (H)NW 20 кгGW 22 килограмиМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/5 на HP110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Алати за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Алати за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-030
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лесен за употреба, едноставен стил рачна машина. 4 начин вилица која може да Стегач за голем број на клучни празно вклучувајќи двострани клучеви. Опремени со голема брзина челик еден агол машина. Поправање на копчињата со лого топката може да помогне да се држат цврсто на клучот. Високо прецизни, да заштедат време и се воздигне ефикасност. спецификации:Димензии: 300 mm (W) * 215mm (Д) * 320mm (H)NW 14 кгGW 16 кгМЕА. 2.48 CUFT Мотор: една фаза, 1/4 HP, 1720 вртежи во минута110V или 220V, 50Hz или 60Hz
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Алати за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Алати за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-320LC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Оваа машина е за вршење на работа, со полнач 12V автомобил на електрична енергија. Тоа е да се има со батерии на полнење, реши мачно на проблемот со електричната енергија аутсајдер. Тоа може да го копирате сите видови на копчиња, вклучувајќи било каков вид на двојно страна жлеб копчето, клучевите од колата, мотоцикл клучеви, итн, не е потребна дополнителна опрема. менгеме со 4 начини може да се однесува на вашата потреба да се одржи до до 128mm клуч. Опремени со V тип Волфрам машина. Опремени со најлонска четка. спецификации:Димензии: 210 mm (W) * 250mm (Д) * 160mm (H)NW: 8 кг GW: 9 kgМЕА. 0.8 CuftМотор: 110V или 220V, 50Hz или 60Hz12VDC
GLADAID ENTERPRISE CO.,LTD
За да го пронајдете и купувате најдоброто Клучни Алати за сечење, треба да знаете за највисок квалитет на Клучни Алати за сечење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GL-350
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings